top of page

Navrhovanie a realizácia výstavných stánkov

Výstavné stánky sú v našich životoch už vyše 30 rokov. Za ten čas sa zmenilo veľa - materiály, technológie, systémy, ale aj ľudia či priestory, no podstata zostala rovnaká. Navrhnúť atraktívny stánok, ktorý vášho potencionálneho zákazníka na výstave zaujme a následne ten stánok postaviť tak, aby s ním všetky strany boli spokojné. Od nás, cez vás až po návštevníkov výstavy.

Prejdite nižšie a objavte, čo všetko vám vieme ponúknuť a čo všetko už máme za sebou.

Architektonický návrh

Či už máte o vašom stánku jasnú predstavu alebo nie, radi pre vás vypracujeme architektonický návrh vrátane realistickej 3D vizualizácie. Po schválení návrh pripravíme aj všetky potrebné technické výkresy pre výrobu stánku.

Kompletná realizácia

Kompletná znamená to, že vy sa nemusíte o nič starať. Je našou úlohou, aby váš stánok vyzeral 1:1 k návrhu a túto úlohu sme pripravení splniť na 100%.

Poradenstvo

Výber vhodného výstavného podujatia či už na Slovensku, v Česku, Nemecku, Holandsku alebo iných významných európskych mestách. Prihlásenie na výstavu, komunikácia s organizátormi, objednanie služieb. To všetko pre vás vieme zrealizovať.

A čokoľvek navyše

Grafické práce, tlač materiálov, catering, hostessing a iné služby nutné pre vašu úspešnú prezentáciu na výstavnom veľtrhu. Poskytujeme takisto prenájom konštrukčného materiálu, nábytku a iného vybavenie výstavných expozícií.

Galéria stánkov nad 50 m2

Galéria poschodových stánkov

Galéria stánkov do 50 m2

3D vizualizácia

Aby ste mali jasnú predstavu, ako bude váš stánok vyzerať, pripravíme architektonický návrh a jeho vernú 3D vizualizáciu.

01.

Realizácia

Následne "už len" všetko na mieste postavíme, natrieme, pozapájame, umyjeme a odovzdáme do vašich rúk.

03.

Výroba & príprava

Po jej schválení nasleduje výroba atypických prvkov stánku v našej dielni a tiež príprava stoviek až tisícok kusov rôznorodého materiálu potrebných na jeho realizáciu na výstavisku.

02.

Ako vzniká výstavný stánok?

bottom of page